E-learning
O lekci

Tato úvodní lekce Vás seznámí s jednotlivými funkcemi e-learningu a provede Vás celým procesem od přihlášení, až po sdílení získaného certifikátu na sociální sítě.

Přihlášení

Jestliže čtete tyto řádky, úspěšně jste se zaregistrovali a přihlásili ke kurzu. Kdykoliv později se můžete opětovně přihlásit kliknutím na sekci Můj účet, nebo zadáním adresy https://boit.cz/nastenka

Po přihlášení se ocitnete se svém profilu. Přejděte do sekce Zapsané kurzy a zde pak stačí kliknout na kurz, který máte aktivní.

Průchod kurzem

Kurz je rozdělen na jednotlivá Témata a každé téma má několik Lekcí. Na začátku tématu obvykle najdete Video k lekci kde je probírána daná látka, která doplňuje psané informace v e-learningu. Na konci každého tématu Vás pak čeká Test.

Po nastudování každé kapitoly klikněte v horní části na tlačítko Dokončit lekci.

Dokud to neuděláte, nebude možné považovat kurz za dokončený a nedostanete certifikát. 😉 

Pokud byste se vrátili na hlavní stánku kurzu, uvidíte zde svůj postup…

… a máte možnost se do kurzu vrátit a pokračovat tam, kde jste skončili.

Jakmile projdete celým kurzem, na konci Vás čeká závěrečný test, který Vám pomůže si zopakovat nově nabité znalosti.

Po dokončení testu se můžete podívat na své odpovědi a případně se k dané lekci vrátit a téma si novu pročíst.

Jestliže je vše v pořádku, u všech kapitol jste kliknuli na Dokončit lekci a úspěšně jste prošli testem, zobrazí se tlačítko Dokončit kurz.

Certifikát a sdílení

Pokud na něj kliknete, kurz se ve Vašem profilu bude jevit jako dokončený a přibyde možnost Stáhnout certifikát a Zobrazit certifikát.

Pokud zvolíte Zobrazit certifikát uvidíte nejen jeho náhled, ale můžete jej rovnou sdílet na sociální sítě. Nebo si jej stáhnout jako *.pdf soubor.

I po dokončení testu se můžete k učivu kdykoliv vrátit, stejně tak do svého profilu, kde jsou k dispozici nejen aktivní či dokončené kurzy, ale i přehledy jednotlivých odpovědí v testech.

0% Dokončeno