Co je to BOIT ?

BOIT je zkratka pro Bezpečnost a Ochranu Informačních Technologií.

Jedná se o analogii na BOZP – povinné školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, které se školí při nástupu nového zaměstnance.

Seznámení s IT bezpečností většina firem do nástupního procesu zatím zavedenou nemá.

Proškolte své zaměstnance dříve než bude pozdě!

0 %
zaměstnanců rozpozná phishing po absolvování kurzu IT bezpečnosti

Kurz IT bezpečnosti a také e-learning je zaměstnanci dobře vnímán, pokud je realizován po předchozím phishingovém testu. Zaměstnanci jsou více motivováni se o problematiku zajímat a při praktických ukázkách se více angažují. Jsou si vědomi svých chyb a snaží se získat co nejvíce informací, aby se jim pro příště vyhnuli.​

E-learning je vhodný především do provozů, kde není možné uspořádat klasické školení zaměstnanců, nebo ve chvílích, kdy není možné provádět běžná školení. Našim zákazníkům poskytujeme k e-learningu i osobní konzultace.

Nejčastěji jej využívají zdravotnická zařízení, obchodní řetězce a automotive.

Zaměstnanci se e-learningu mohou věnovat kdykoliv mají čas, lze jej přerušit a následně se k němu vrátit. Jako zaměstnavatel pak máte možnost získat podrobné statistiky o tom, zda zaměstnanci získali potřebné znalosti a jak Vaši zaměstnanci ve výsledných testech obstáli.

Ukázka e-learningu

Mezi naše zákazníky patří firmy všech velikostí, vzdělávací instituce, města i kraje. Školili jsme například pro tyto firmy:

Mediální výstupy

Vystupujeme na odborných přednáškách a konferencích, často se objevujeme v médiích, nebo jako hosté na tématických webinářích. 

Přehrát video

Archiv mediálních výstupů naleznete na YouTube kanálu.

Kontakt

VirusLab s.r.o.

Záběhlická 131/33, Praha 10, 106 00

IČ: 094 29 212
DIČ: CZ09429212

Společnost VirusLab s.r.o. je plátcem DPH.